Medarbetare

Maria Jonzon

Utbildare, mentorcoach, marknadsansvarig

+46(0)734049600
maria.jonzon@coachcompanion.se

Johnny Ganeryd

VD

+46(0)768 714 911
johnny.ganeryd@coachcompanion.se

Niklas Brohlin

Utbildare, mentorcoach

+46 (0)735 000251

Niklasbrohlin@gmail.com

Emma Persson

utbildare, mentorcoach

+46(0)709 357 975
emma.persson@bcservices.se

Lena Sifversson

Utbildare, mentorcoach

+46 (0)705-571452
lena.sifversson@telia.com

Elin Redfors
Administratör och Konferensvärdinna Malmö

+46 40 306860 elin.redfors@coachcompanion.se

Dessutom finns fler utbildare och coacher med lång erfarenhet som är mentorer till våra deltagare